MAÜ-ÇÖZMER
  • /
  • HABERLER
  • /
  • Siverek Belediye Başkanı Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı Ziyaret Etti

Siverek Belediye Başkanı Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı Ziyaret Etti

Şanlıurfa Siverek İlçesi Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Başkan Yardımcılarıyla birlikte Üniversitemiz Rektörlüğünde ilk dört yıllık görev süresini dolduran ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Rektör olarak ataması yapılan Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Rektörümüz Özcoşar, gerçekleştirdiği ziyaret ve iyi dilekleri nedeniyle Siverek İlçesi Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve beraberindeki Başkan Yardımcılarına memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

Rektörümüz Özcoşar, Rektörlük binamızda gerçekleşen ziyaretin ardından misafirlerine Mardin’in tarihi binalarından olan ve üniversitemiz Turizm Fakültesi bünyesinde uygulama oteli olarak hizmet veren Şahtana Konağını gezdirdi.

Mülkiyeti, Posta İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne ait  olan 19. yüzyılda Ermeni Mimarbaşı Löle Serkiz tarafından yapılan ve 2010 yılından itibaren Mardin Artuklu Üniversitesi’ne Sosyal Tesis ve Uygulama Oteli olarak hizmet veren Tarihi Şahtana Konağında hatıra fotoğrafı çektirdiler.