MAÜ-ÇÖZMER
  • /
  • HABERLER

TÜM HABERLER

Üniversitemizden GAP İdaresine Ziyaret- 30.11.2023

Üniversitemizin Yöneticileri GAP Bölge Kalkınma idaresi Başkanlığını ziyaret ettiler. Üniversitemizin Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serhat Harman, Kızıltepe Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ferhat Kızılgeçi ve Mardin Meslek Yüksekokulu Dr. Öğretim Üyesi Ümran Atay GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Dr. Hasan Maral ile görüştüler.

Basın İlan Kurumu Bölge Müdürü Rektörümüzü Ziyaret Etti- 27.11.2023

Basın İlan Kurumu (BİK) Bölge Müdürü Hasan Kutay, Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Üniversitemiz Genel Sekreteri Eyyup Birkan ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Murat Bağış da hazır bulundu.

6. Fotoğrafçılar Maratonu Şampiyonu Öğrencimiz Oldu- 27.11.2023

Mardin Valiliği 6. Fotoğrafçılar Maratonu yarışmasının bu yıl şampiyonu Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Onur Sürek oldu.

Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar Öğretmenler Günü Mesajı Yayımladı- 24.11.2023

Üniversite Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, yayımladığı bir mesajla öğretmenler gününü kutladı. Öğretmenin, anasınıfından üniversite sıralarına kadar süren maarif yolculuğunda ilmiyle ve irfanıyla her birimize rehber, model ve yoldaş olduğunu belirten Rektörümüz Özcoşar; “sevdiğimiz, saydığımız, her vakit özlemle hatırlayarak andığımız bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü ku...

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Rektörümüzü Ziyaret Etti- 22.11.2023

Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi Avukat Şeref Malkoç, Kamu Denetçiliği Kurumu Denetçisi Sadettin Kalkan ve Mardin Valimiz Tuncay Akkoyun ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı ziyaret etti.